NKN200FR-73-5R6
MFR.Part #
NKN200FR-73-5R6
JLCPCB Part #
C19355457
Description
-40℃~+200℃ 2W 5.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS