SR0805MR-7W62RL
MFR.Part #
SR0805MR-7W62RL
JLCPCB Part #
C4211590
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS