AF1210JR-0715KL
MFR.Part #
AF1210JR-0715KL
JLCPCB Part #
C2116596
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS