RC0805FR-0712R1L
MFR.Part #
RC0805FR-0712R1L
JLCPCB Part #
C483004
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS