PNP1WVJR-52-24R
MFR.Part #
PNP1WVJR-52-24R
JLCPCB Part #
C3375791
Description
-40℃~+200℃ 1W 24Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS