SG73S2E1RTTD1373F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1373F
JLCPCB Part #
C6487528
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS