AF1210JR-071K5L
MFR.Part #
AF1210JR-071K5L
JLCPCB Part #
C855317
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS