RT1206FRE0737K4L
MFR.Part #
RT1206FRE0737K4L
JLCPCB Part #
C872731
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS