AC2010FK-7W510RL
MFR.Part #
AC2010FK-7W510RL
JLCPCB Part #
C20143277
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS