RC1206FR-1078K7L
MFR.Part #
RC1206FR-1078K7L
JLCPCB Part #
C6378925
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS