FKN3WSJT-73-1R1
MFR.Part #
FKN3WSJT-73-1R1
JLCPCB Part #
C3458198
Description
-40℃~+155℃ 1.1Ω 3W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS