Y162720K9810Q15R
MFR.Part #
Y162720K9810Q15R
JLCPCB Part #
C4101709
Description
-55℃~+150℃ 20.981kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount