RC0805FR-07261RP
MFR.Part #
RC0805FR-07261RP
JLCPCB Part #
C5862194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS