KNP300JR-52-0R82
MFR.Part #
KNP300JR-52-0R82
JLCPCB Part #
C1774288
Description
-40℃~+200℃ 3W 820mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS