AC0402DRE0768KL
MFR.Part #
AC0402DRE0768KL
JLCPCB Part #
C20141257
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS