RE0402BRE07619KL
MFR.Part #
RE0402BRE07619KL
JLCPCB Part #
C7042129
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS