RT0603CRC07301KL
MFR.Part #
RT0603CRC07301KL
JLCPCB Part #
C4022729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS