RC0402FR-7W49K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402FR-7W49K9L
JLCPCB Part #
C7273618
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS