AC0402DRE0715KL
MFR.Part #
AC0402DRE0715KL
JLCPCB Part #
C20141208
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS