TY2261EMC115RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TY2261EMC115RB
JLCPCB Part #
C399547
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 180mA@100kHz 22uF 25V 2mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS