TM2261HMC112RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM2261HMC112RB
JLCPCB Part #
C399101
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS