HP4781JMS302RB
MFR.Part #
HP4781JMS302RB
JLCPCB Part #
C406766
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 4700uF 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS