TP4762AME167RB
MFR.Part #
TP4762AME167RB
JLCPCB Part #
C399123
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
100V 16mm 3.5mm 4000hrs@105℃ 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS