HP4781HMQ352RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
HP4781HMQ352RB
JLCPCB Part #
C406768
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS