RK2271JMF202RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
RK2271JMF202RB
JLCPCB Part #
C399022
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 20mm 220uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS