TM2281CMJ252RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
TM2281CMJ252RB
JLCPCB Part #
C399069
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 16V 2200uF 25mm 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS