TM2281HMN322RB
MFR.Part #
TM2281HMN322RB
JLCPCB Part #
C399110
Package
Plugin,D16xL32mm
Description
16mm 2200uF 32mm 4000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS