SM1071AMC072RB
Extended
Manufacturer
Xunda
MFR.Part #
SM1071AMC072RB
JLCPCB Part #
C399134
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 10V 2mm 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS