RK2281EMJ252RB
MFR.Part #
RK2281EMJ252RB
JLCPCB Part #
C398986
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25V 25mm 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS