HP4781KMR502RB
MFR.Part #
HP4781KMR502RB
JLCPCB Part #
C406789
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 4700uF 50mm 80V ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS