LDU4860S700
MFR.Part #
LDU4860S700
JLCPCB Part #
C17492011
Description
-40℃~+70℃ 1 2V~57V 700mA 7V~60V Analog、PWM Buck Short Circuit Protection DIP-23 LED Drivers ROHS