JCE0324D15-H
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCE0324D15-H
JLCPCB Part #
C5744795
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
100mA 15V 18V~36V 2 3W 3kV 81% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS