LDU4860S350
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
LDU4860S350
JLCPCB Part #
C17191420
Package
DIP-23
Description
-40℃~+85℃ 1 20kHz~500kHz 2V~57V 350mA 7V~60V Analog、PWM Short Circuit Protection DIP-23 LED Drivers ROHS