LDU4860S600
MFR.Part #
LDU4860S600
JLCPCB Part #
C17575471
Description
-40℃~+70℃ 1 2V~57V 600mA 7V~60V Analog、PWM Buck Short-Circuit Protection DIP-23 LED Drivers ROHS