JTF1524D15
MFR.Part #
JTF1524D15
JLCPCB Part #
C6972644
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.6kV 15V 15W 2 500mA 90% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS