JCB0324S24
Extended
MFR.Part #
JCB0324S24
JLCPCB Part #
C5774107
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 125mA 18V~36V 24V 3W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS