JCK2024S15
Extended
MFR.Part #
JCK2024S15
JLCPCB Part #
C7212392
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.33A 1.6kV 15V 18V~36V 20W 91% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS