LDU5660S500
MFR.Part #
LDU5660S500
JLCPCB Part #
C17586163
Description
-40℃~+70℃ 1 2V~56V 40kHz~1MHz 500mA 9V~60V PWM Short Circuit Protection DIP-23 LED Drivers ROHS