JAH0212D15
Extended
MFR.Part #
JAH0212D15
JLCPCB Part #
C5773079
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
10.8V~13.2V 15V 1kV 2 2W 67mA 77% Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS