LDU2030S500
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
LDU2030S500
JLCPCB Part #
C17417244
Package
DIP-4
Description
-40℃~+70℃ 1 2V~28V 500mA 70kHz~450kHz 7V~30V Analog、PWM Short Circuit Protection DIP-4 LED Drivers ROHS