JCB0312D24
Mechanical Assembly
MFR.Part #
JCB0312D24
Description
-24V -40°C ~ 100°C 1.25" Length x 0.80" Width x 0.40" Height (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) 1.5 kV 18V 2 24-DIP Module, 14 Leads 24V 3 W 63mA,63mA 78% 9V ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP,UVLO Through hole - Power Module/Power Supply ROHS