IZB0348S24
MFR.Part #
IZB0348S24
JLCPCB Part #
C6280828
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 1.5kV 125mA 24V 36V~75V 3W 82% SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS