ISB0112S15
MFR.Part #
ISB0112S15
JLCPCB Part #
C7211348
Package
SMD-7P,18.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 15V 1W 67mA 82% 9V~18V SMD-7P,18.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS