ITZ0948S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ITZ0948S12
JLCPCB Part #
C5657795
Package
SIP-8
Description
1 12V 18V~75V 750mA 89% SIP-8 Isolated Power Modules ROHS