JCM1524S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JCM1524S12
JLCPCB Part #
C7291575
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.3A 1.6kV 12V 15W 18V~36V 88% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS