IML0212S15
MFR.Part #
IML0212S15
JLCPCB Part #
C7288860
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
1 10.8V~13.2V 133mA 15V 2W 4kV 82% SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS