ISM0205D12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISM0205D12
JLCPCB Part #
C7290740
Package
SMD-6P,24x13.7mm
Description
12V 2 2W 4.5V~5.5V 4kV 72% 83mA SMD-6P,24x13.7mm Isolated Power Modules ROHS