IMM0205D15
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
IMM0205D15
JLCPCB Part #
C6061972
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 15V 2 2W 4.5V~9V 66mA 79% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS