ISM0205S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
ISM0205S12
JLCPCB Part #
C5741972
Package
SMD-6P,24x13.7mm
Description
1 12V 165mA 2W 4.5V~5.5V 4kV 66% SMD-6P,24x13.7mm Isolated Power Modules ROHS