EC3SA-05S33N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC3SA-05S33N
JLCPCB Part #
C5631635
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 2.3W 3.3V 4.5V~9V 700mA 73% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS